Aktualności

Zimowo-wiosenna Warszawo!

Zapraszamy posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka po kolejne rabaty!

Warszawiacy!

Posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka zapraszamy od 27 grudnia po rabaty. Na pierwszy ogień 10% rabatu na protetykę i 60pln za lakowanie szóstek. Coś dla Warszawiaków starszych i młodszych...

Życzymy wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Obyśmy...

Nowy cennik Jamadent

W ramach uproszczeń wdrożyliśmy nowy, bardziej atrakcyjny cennik usług.

Latem zęby taniej

W lato ładne zęby komponują się do kostiumu kąpielowego. Ich czystość i biel to banał, za który też odpowiadamy: wyczyścimy, wybielimy. Ale co z tego, jeśli dziury...

NFZ w Jamadent Mokotów

W tym roku wynegocjowaliśmy nowy kontrakt na świadczenia w ramach NFZ dla gabinetu Jamadent Mokotów.

Od 1 lipca 2017 Jamadent Praga zostają wstrzymane przyjęcia pacjentów w ramach NFZ.

Wiosna OdNowa

Tej wiosny Obnaż Piękne Zęby 20% taniej!

Noworoczna akcja zębowa

Wiemy ile nasz kosztują święta, sylwester, a teraz jeszcze karnawał... dlatego do końca lutego przychodzimy z ulgą dla kieszeni Pacjentów!

W związku z rosnącym zainteresowaniem usługami stomatologicznymi gabinetu Jamadent Mokotów, zdecydowaliśmy się przedłużyć godziny otwarcia. Od połowy października przyjmujemy w godzinach 9.00-21.00. Połowa doby w służbie zdrowych i pięknych zębów :)

Kredyt na zęby

Dla wygody naszych pacjentów, podpisaliśmy umowę z firmą Credomedica, która udziela korzystnych kredytów na cele medyczne.

Kolorowy Jamadent

Zapraszamy do naszych gabinetów – Zawsze, z mniejszymi i większymi problemami zębowymi, a także bez problemów – aby upewnić się, że ich nie ma. Tym niemniej bez wychodzenia z domu, możecie zobaczyć to, co czyni nasze wnętrza unikalnymi – grafiki i komiksy Bereniki Kołomyckiej.

Gabinet Jamadent Praga został wyposażony w najnowszy unit stomatologiczny firmy Stern Weber. Jest to Unit podobny do tego, jaki funkcjonuje w gabinecie Jamadent Mokotów od czasu jego uruchomienia w zeszłym roku.

Zapraszamy do jesiennej promocji Jamadentowej, w której taniej i bardziej kolorowo wyleczycie dziecięce zęby, wyczyścicie i wybielicie swoje, ponaprawiacie, co jest do naprawienia, wyprostujecie nie całkiem proste. Tylko do końca listopada!

Zatem oczywiście zdrowe, ale też czyste, lśniące i białe... Zadzwoń i umów się na wizytę w jednym z naszych gabinetów!

Budzimy się z zimowego letargu, otrząsamy ze świątecznych zastygnięć, szykujemy na nadchodzące bardziej słoneczne, cieplejsze miesiące. Zaczynamy myśleć o swoich gabarytach, dbamy o kilogramy, o skórę, garderobę, chcemy się lepiej prezentować.

Nowości Jamadentowe

Z przyjemnością prezentujemy nowości w ofercie Jamadent dzięki podjęciu współpracy z nową pracownią protetyczną.

Promocja Alma

W związku ze współpracą reklamową ze sklepem Alma, wprowadziliśmy promocję paragonową.

Od 1 grudnia 2015 do 30 stycznia 2016 w gabinetach Jamadent Mokotów i Jamadent Praga trwa Świąteczna Promocja pod hasłem: Oprócz Bombki – Białe Ząbki.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz mokotowski gabinet w ostatnią sobotę 17.10. Sprawdziliśmy ponad...

Jamadent Mokotów

Już w środę 14 października otwieramy nowy oddział Jamadentu na Mokotowie. Teraz bądą funkcjonowały dwa na ulicy Ząbkowskiej 16 oraz Rakowieckiej 2b.

Już niebawem nasi Klienci z południowej części Warszawy będą mogli korzystać z usług dentystycznych gabinetu stomatologicznego Jamadent na Mokotowie.

Nowy Jamadent

Miło nam poinformować, że Jamadent rośnie. Już niedługo (planujemy koniec czerwca, jak urzędy pozwolą) uruchamiamy kolejny gabinet Jamadent.

Na nowy rok

Dla Naszych dotychczasowych pacjentów i pacjentów którzy pojawią się w gabinecie Jamadent w przyszłym roku, składamy życzenia Wszystkiego co Dobre w nadchodzącym 2015 roku.

Nowy endometr

W ramach wymiany sprzętu, zaopatrzyliśmy gabinet w nowoczesny endometr umożliwiający dokładniejszą diagnozę przy leczeniu kanałowym.