Istniejemy od 1995 roku

Gabinet Stomatologiczny Jamadent został założony w 1995 roku przez dwóch przyjaciół. Nazwa, jak większość w tamtym okresie powstała z połączenia członów imienia Jarosław i Marek oraz dent – końcówki nawiązującej do działalności. I ta historia wkrótce się kończy – zamiast Marka pojawia się Mama Jarka, Helena Klan, niedługo później zastępuje go młodszy brat Artur. Stan rzeczy utrzymuje się do 2012 roku, gdy Mamę Artura zastępuje Dagmar Czerniawski.

2012 rok to rok dużych zmian – z pierwotnej lokalizacji na ulicy Okrzei 30, w związku z zamknięciem całej kamienicy z przyczyn technicznych, gabinet zostaje przeniesiony do nowej lokalizacji – na ulicę Ząbkowską 16 – jeszcze bliżej serca Pragi.

Wygląd gabinetu dentystycznego Jamadent od środka.

Nowa lokalizacja to nie tylko adres, ale też nowocześnie zaaranżowana przestrzeń, nowy sprzęt i podejście do obsługi pacjantów.

W 2015 roku uruchomiliśmy kolejny gabinet przy ulicy Rakowieckiej 2b. Od tego czasu funkcjonują dwa gabinety: Jamadent Praga i Jamadent Mokotów.

Gabinet na Mokotowie to nowoczesna placówka, zaprojektowana i wyposażona od zera w nowoczesny sprzęt firmy Stern Weber oraz akcesoria najlepszych dostawców, takich jak szwajcarska firma EMS, japońska NSK, niemiecka W&H.

W tym samym roku, w ramach ujednolicania gabinetów, identyczne wyposażenie otrzyma gabinet Jamadent Praga.

Wygląd gabinetu dentystycznego Jamadent od środka. Widok na wejście główne oraz witrynę gabinetu dentystycznego.

Zapraszamy do wciąż zmieniającego się Jamadentu, który nieodmiennie przyciąga kameralnym, przyjacielskim klimatem. Aktualnie w dwóch lokalizacjach, ale planowanych kolejnych. Jesteśmy bliżej Was, pacjentów.