Nowy cennik Jamadent

W ramach uproszczeń wdrożyliśmy nowy, bardziej atrakcyjny cennik usług.

Nie oznacza to bynajmniej podwyżek, do tej pory stosowaliśmy, wydawałoby się elastyczny cennik przedziałowy, który miał umożliwić dostosowanie ceny leczenia do ilości pracy i materiału użytego przy zabiegu. Ponieważ nie sprawdził się na dłuższą metę, zgodnie z sugestiami pacjentów i na prośbę lekarzy wprowadziliśmy stałe ceny za poszczególne procedury. Przy tym kierowaliśmy się zasadą: lepiej, jak nowe ceny będą bliżej dolnego przedziału wartościowego.

Zatem powitamj nowe, lepsze ceny.

Zespół Jamadent

Aktualności

Zimowo-wiosenna Warszawo!

Zapraszamy posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka po kolejne rabaty!

Warszawiacy!

Posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka zapraszamy od 27 grudnia po rabaty. Na pierwszy ogień 10% rabatu na protetykę i 60pln za lakowanie szóstek. Coś dla Warszawiaków starszych i młodszych...

Życzymy wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Obyśmy...

Nowy cennik Jamadent

W ramach uproszczeń wdrożyliśmy nowy, bardziej atrakcyjny cennik usług.

Latem zęby taniej

W lato ładne zęby komponują się do kostiumu kąpielowego. Ich czystość i biel to banał, za który też odpowiadamy: wyczyścimy, wybielimy. Ale co z tego, jeśli dziury...

NFZ w Jamadent Mokotów

W tym roku wynegocjowaliśmy nowy kontrakt na świadczenia w ramach NFZ dla gabinetu Jamadent Mokotów.

Od 1 lipca 2017 Jamadent Praga zostają wstrzymane przyjęcia pacjentów w ramach NFZ.

Wiosna OdNowa

Tej wiosny Obnaż Piękne Zęby 20% taniej!

Noworoczna akcja zębowa

Wiemy ile nasz kosztują święta, sylwester, a teraz jeszcze karnawał... dlatego do końca lutego przychodzimy z ulgą dla kieszeni Pacjentów!

W związku z rosnącym zainteresowaniem usługami stomatologicznymi gabinetu Jamadent Mokotów, zdecydowaliśmy się przedłużyć godziny otwarcia. Od połowy października przyjmujemy w godzinach 9.00-21.00. Połowa doby w służbie zdrowych i pięknych zębów :)